تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای و بسته بندی شده با استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های دنیا در بزرگترین مرکز تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی با بهترین کیفیت و قیمت ممکن صورت می گیرد.

معاملات و فروش شیره خرما صادراتی در حجم و تناژ بالا معمولا به صورت دبه ای و بشکه ای انجام می پذیرد و در بازار داخلی بیشتر به صورت بسته بندی شده در ظروف 850 گرمی و 400 گرمی نیز تولید و به بازار عرضه می گردد.

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای می تواند برای کشور بسیار پر سود بوده و ارز آوری فوق العاده بالایی را به همراه داشته باشد زیرا مواد اولیه این محصول در کشور تولید شده و هزینه های تولید بسیار پایین می باشد.

مواد اولیه فراوان، نیروی کار ارزان قیمت و پایین بودن حامل های انرژی در ایران باعث شده است تا این کشور به یکی از بهترین کشور ها تبدیل شود که می تواند به بهترین شکل به صادرات انواع مواد غذایی نظیر شیره خرما بپردازد.

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

فروش و صادرات شیره خرما به کشور های اروپایی

با توجه به اینکه محصول خرما و فرآورده های خرما در کشور های آسیایی نظیر کشور های عربی و ایران تهیه و تولید می شود و بسیاری از کشور های جهان به این محصول خوشمزه نیاز دارند در نتیجه می توانند از کشور ایران با قیمت مناسب خریداری کرده و به کشور خود وارد کنند.

کشور های اروپایی زیادی مثل کشور روسیه، ترکیه، رومانی، آلمان، هلند، اوکراین، آذربایجان، سوئد و … وجود دارند که به خرید خرما و شیره خرما ایرانی تمایل زیادی نشان می دهند.

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

بزرگترین مرکز تولید و صادرات شیره خرما

بزرگترین مرکز تولید فروش و صادرات شیره خرما در ایران به تهیه و فرآوری شیره خرما، شیره انگور، شیره توت و شیره انجیر طبیعی و ارگانیک با بهترین کیفیت و بسته بندی مناسب اقدام کرده است.

در این مرکز تولید انواع شیره جات خوراکی محصولات با استفاده از بهترین و خالص ترین میوه های تولید شده در باغات کشور ایران صورت می گیرد و می توانند به خوبی در بازار های جهانی با رقبای خود رو در رو شوند.

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

شیره خرما را چگونه صادر کنیم؟

مهترین موضوع در زمینه صادرات شیره خرما بازار یابی و پیدا کردن مشتریان خارجی می باشد که امروزه این امر به صورت فعالیت از طریق سایت های اینترنتی و در فضای مجازی صورت می گیرد.

در این نوع از بازار یابی هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت آن در جهان وجود ندارد و مردم همه کشور های جهان می توانند با دسترسی به اینترنت به این مرکز فروش و صادرات دست پیدا کنند.

تولید فروش و صادرات شیره خرما دبه ای

نحوه استعلام قیمت شیره خرما صادراتی

با استفاده از تماس تلفنی مشتریان می توانند با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط گرفته و از قیمت روز انواع شیره جات خوراکی و طبیعی بخصوص شیره خرما آگاهی یافته و نسبت به خرید و سفارش آن اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما