شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

شرکت صادر کننده شیره انگور و خرما رطب درجه یک به روسیه مجموعه شیرین شهد می باشد که یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های فعال در زمینه فروش و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره خرما، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در کشور می باشد.

کشور روسیه به دلیل نزدیکی با ایران یکی از مقصد های مهم صادرات انواع محصولات تولید شده در ایران مثل شیره انگور و شیره خرما می باشد که شرکت های صادر کننده به راحتی می توانند با رعایت استاندارد های صادراتی به آن اقدام کنند.

شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره انگور و خرما در قم به روسیه و سایر کشور های همسایه با سابقه طولانی که در این زمینه دارد به خوبی از بازار هدف این محصولات شناخت دارد و با آگاهی از نیاز های این کشور ها به صادرات محصولات خود اقدام می کند.

در خصوص صادرات محصولات تولید شده در ایران به کشور روسیه باید به این نکته توجه داشت که مردم روسیه به کیفیت و نوع بسته بندی محصولات وارداتی به خصوص محصولات مواد غذایی حساسیت زیادی نشان می دهند.

شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

شیره انگور صادراتی طبیعی و صنعتی

شیره انگور به دو روش سنتی و صنعتی در کشور ایران تولید می شود که کشور هایی نظیر افغانستان و عراق به نوع صنعتی و کشور هایی مثل روسیه، قزاقستان، عمان و … به نوع سنتی آن که از ارزش غذایی بالایی همراه باشد استقبال می کنند.

البته ذکر این موضوع خالی از لطف نیست که تولید کننده های شیره جات صنعتی بر این عقیده اند که شیره جات تولید شده به روش صنعتی دارای ارزش غذایی خیلی بالایی می باشند و حتی بهتر از شیره سنتی می باشند.

شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

صادرات شیره انگور بسته بندی به روسیه

شیره انگور تولید شده توسط تولید کنندگان این حوزه به دو صورت بسته بندی شده و فله ای به بازار مصرف عرضه می شوند که کشور روسیه اغلب نوع بسته بندی شده آن را وارد می کند.

باید توجه داشت که اگر شیره انگور و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی به صورت بهداشتی در ظروف بزرگ و به شکل فله ای عرضه شود هیچ گونه مشکلی از لحاظ سلامت محصول وجود نخواهد داشت.

شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

بازار خرید و فروش شیره انگور صادراتی

شیره انگور یکی از اصلی ترین فرآورده های میوه خوشمزه و با خاصیت انگور می باشد که به دلیل ارزش غذایی بالا و طبیعت گرمی که دارد در سراسر جهان به ویژه کشور روسیه که هوای خیلی سردی دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول به دلیل طعم و مزه دلپذیری که دارد مورد پسند اغلب مردم جهان قرار می گیرد و به همین دلیل است که بازار خرید و فروش آن از رونق بالایی برخوردار می باشد.

شرکت صادر کننده شیره انگور به روسیه

استعلام قیمت فروش شیره انگور صادراتی

قیمت شیره انگور صادارتی از روی قیمت روز دلار تعیین می شود و در مواقعی که قیمت دلار در نوسان باشد این محصول نیز با قیمت متغیری عرضه خواهد شد. بنابراین برای اینکه بتوانید روزانه لیست قیمت صادراتی این محصول را دریافت کنید می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما