شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم ؟ برای صادرات شیره انجیر طبیعی چه مجوز هایی لازم است؟ آیا به صورت دریایی هم می توان به صادرات شیره انجیر اقدام کرد؟ شیره انجیر طبیعی تولید شده در ایران به کشور هایی صادر می گردد؟

اکثر تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی در مورد صادرات شیره انجیر و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره خرما و شیره توت سوال هایی دارند و به دنبال مرجعی کامل جهت دریافت پاسخ به سوالات خود می باشند.

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم ؟

مجموعه شیرین شهد به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ و معروف کشور خود صادر کننده انواع شیره جات خوراکی در کشور به شمار می رود و این آمادگی را دارد تا با تمام شرکت های بازرگانی جهت صادرات شیره انجیر همکاری نماید.

این مرکز تولید تمام مجوز ها و پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو را دارا می باشد و می تواند به افرادی که قصد صادرات این محصول خوشمزه را دارند مشاوره دهد و به هر میزانی که لازم باشد آن را تامین نماید.

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

مجوز های لازم جهت صادرات شیره انجیر

خیلی از افرادی که قصد دارند تا شیره انجیر را صادر کنند فکر می کنند که جهت صادرات این محصول باید مجوز سیب سبز سلامت را برای محصول خود دریافت کنند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را صادر نمایند.

اما این تفکر به کلی غلط است چرا که مجوز سیب سبز جهت تولید محصولات غذایی و عرضه آن به بازار داخل کشور ضروریت دارد و برای صادرات محصولی مثل شیره انجیر اخذ مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو و همچنین پروانه بهداشت کفایت می کند.

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

آیا به صورت دریایی می توان شیره انجیر صادر کرد؟

این سوالی است که شاید برای افرادی زیادی پیش بیاید و آنها در پی جوابی برای آن می باشند که ما در این مقاله به سوال مذکور پاسخ می دهیم تا کمکی به صادر کنندگان این محصول کرده باشیم.

شیره انجیر را به چهار روش زمینی، هوایی، دریایی و ریلی می توان از کشور ایران صادر کرد زیرا کشور ما زیر ساخت های لازم برای همه روش های ذکر شده جهت صادرات شیره انجیر را دارا می باشد و به راحتی می توان این مجصول را به کشور های مختلف جهان صادر نمود.

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

شیره انجیر را به چه کشور هایی می توان صادر کرد؟

شیره انجیر تولید شده در ایران به صورت طبیعی صورت می پذیرد و به دلیل طعم و مزه فوق العاده بالایی که دارد باعث شده است تا کشور های زیادی در جهان خواهان خرید و واردات این محصول خوشمزه به کشور خود باشند.

کشور هایی همچون آلمان، هلند، ایتالیا، رومانی، سوئیس، سوئد، ترکیه، روسیه، ارمنستان، عراق، عمان و … از جمله مشتری های سایق و همیشگی شیره انجیر و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی از کشور ایران می باشند.

شیره انجیر را چگونه صادر کنیم

نحوه استعلام قیمت شیره انجیر صادراتی

یکی از کم هزینه ترین و راحت ترین روش های استعلام قیمت شیره انجیر صادراتی روش تلفنی می باشد که شما مشتریان عزیز می توانید از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط گرفته و لیست قیمت محصولات شیره را دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما