شیره انگور را چگونه صادر کنیم

شیره انگور را چگونه صادر کنیم ؟ سوال رایجی که ممکن است بیشتر برای آن دسته از تولید کنندگانی که به تازگی کار تهیه و تولید شیره انگور طبیعی و ارگانیک را شروع کرده اند و با بازار های جهانی این محصول آشنایی کامل ندارند پیش بیاید.

برای دریافت پاسخ مناسب به این سوال پیشنهاد می کنیم با این مقاله که توسط بزرگترین و معتبر ترین مرکز فروش و صادرات انواع شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر ارائه شده است همراه باشید تا پاسخ مناسبی برای سوال خود دریافت کنید.

شیره انگور را چگونه صادر کنیم

شیره انگور را چگونه صادر کنیم ؟

در شرایط اقتصادی کنونی که وضعیت بازار داخلی خیلی به سامان نیست اکثر تولید کنندگان مواد غذایی و صنعتی به دنبال صادرات محصولات خود به کشور های خارجی و همسایه می باشند تا به صورت دلاری درآمد کسب کنند.

اما مهم ترین مشکلی که وجود دارد پیدا کردن مشتریان صادراتی می باشد که کار چندان راحتی هم نیست. اما ما در مجموعه فروش و صادرات شیره جات خوراکی شیرین شهد با استفاده از فضای مجازی و به وسیله سایت های فروشگاه اینترنتی متعددی که راه اندازی کرده ایم به راحتی می توانیم مشتریان زیادی را برای این محصولات خوشمزه پیدا کنیم.

شیره انگور را چگونه صادر کنیم

قیمت شیره انگور طبیعی صادراتی

با توجه به کاهش ارزش پول ملی ایران در چندین سال گذشته و پایین بودن هزینه های تولید شیره جات خوراکی و طبیعی در ایران می توان با صادرات این محصولات درآمد خوبی را به دست آورد.

وجود مواد اولیه فراوان در ایران، پایین بودن حقوق پرسنل و همچنین پایین بودن هزینه های بسته بندی و تولید شیره جات خوراکی سبب شده است تا صادرات شیره جات خوراکی بتواند ارز آوری خوبی برای کشور به همراه داشته باشد.

شیره انگور را چگونه صادر کنیم

شیره انگور را فله ای صادر کنیم یا بسته بندی شده؟

در بین کشور های همسایه و خارجی ما کشور های ثروتمندی مانند روسیه قرار دارند که از مشتریان قدیمی انواع شیره جات خوراکی می باشند که به نوع بسته بندی محصولات مواد غذایی و فاسد شدنی اهمیت زیادی قائل هستند.

بنابراین باید شیره انگور را در بسته بندی های شکیل و به صورت بسته بندی شده صادر کنیم و اما در کنار آن کشور هایی هم مثل ارمنستان وجود دارند که شیره انگور را به صورت فله ای خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند در نتیجه می توان گفت که صادرات شیره انگور به هر دو شکل امکان پذیر است.

شیره انگور را چگونه صادر کنیم

شیره انگور را به چه کشور هایی صادر کنیم؟

شیره انگور تولید شده در ایران به دلیل کیفیت خیلی بالایی که دارد در بازار های بین المللی کاملا شناخته شده می باشد و تقریبا می توان گفت از همه کشور های مهم جهان مشتری دارد.

شیره انگور را می توان به کشور های آفریقایی، کشور های آمریکایی، همه کشور های اروپایی و آسیایی با مناسب ترین قیمت و به راحتترین شکل ممکن صادر کرد و از سود خوبی بهره مند شد.

شیره انگور را چگونه صادر کنیم

قیمت جهانی شیره انگور چقدر است؟

قیمت جهانی شیره انگور را می توانید به راحت ترین شکل ممکن یعنی از طریق تماس تلفنی به وسیله همکاران ما در واحد فروش اینترنتی به دست آورده و سپس به خرید و سفارش آن اقدام نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما