شیره خرما را چگونه صادر کنیم

شیره خرما را چگونه صادر کنیم ؟ سوالی که بیشتر تولید کنندگان شیره خرما در استان های جنوبی و سایر نقاط کشور به دنبال جوابی برای آن هستند و به دنبال مرکز و مرجعی موثق جهت صادرات محصول شیره خرما به کشور های خارجی می باشند.

مجموعه تولید و صادر کننده شیرین شهد یکی از بزرگترین مراکز صادرات شیره جات خوراکی و طبیعی مانند شیره انگور، شیره خرما، شیره توت، شیره انجیر و … می باشد و آماده همکاری با تمام شرکت ها و تولید کنندگان در سراسر کشور می باشد.

شیره خرما را چگونه صادر کنیم

شیره خرما را چگونه صادر کنیم ؟

با وجود اینکه کشور ایران یکی از بهترین و بزرگترین قطب های تولید و پرورش دهنده خرما و شیره خرما و شیره انجیر  در جهان می باشد ولی میزان صادرات آن به کشور های همسایه و سایر کشورهای جهان در حد خیلی بالایی نمی باشد.

یکی از اصلی ترین عوامل پایین بودن میزان صادرات شیره خرما در کشور عدم وجود شرکت ها و مجموعه های معتبر و با تجربه در زمینه صادرات این محصول می باشد که جای خالی آنها به شدت در کشور احساس می شود.

شیره خرما را چگونه صادر کنیم

قیمت عمده شیره خرما صادراتی و طبیعی

با توجه به اینکه صادرات شیره خرما بر حسب دلار انجام می شود به همین علت است که حاشیه سود خوبی برای صادر کنندگان به همراه دارد و بیشتر تولید کنندگان نیز به این کار تمایل نشان می دهند.

در هنگام صادر کردن شیره خرما و خرما ارده و شیره توت شرکت های متولی این امر باید به این موضوع توجه داشته باشند که محصول مورد نظر را مستقیم از خود تولید کنندگان خریداری کنند تا با قیمت مناسبی همراه باشد.

شیره خرما را چگونه صادر کنیم

صادرات شیره خرما به کشور روسیه

کشور روسیه به دلیل داشتن روابط دیپلماتیک مناسب با کشور ما همواره یکی از بهترین و بزرگترین بازار های صادراتی کالاهای با کیفیت تولید شده در ایران می باشد که سالانه به این کشور صادر می گردد.

شیره خرما و شیره انگور نیز در چندین سال گذشته به میزان قابل توجهی به این کشور ارسال شده که نشان از رونق بازار های بین المللی این محصولات دارد و می توان علاوه بر کشور روسیه به سایر کشور های جهان نیز این خوراکی ها صادر نمود.

شیره خرما را چگونه صادر کنیم

صادرات عمده شیره خرما به عراق

درست است که کشور کشور عراق خود پرورش دهنده خرما می باشد اما به دلیل پایین بودن صنعت تولید و فرآوری محصولات مواد غذایی شیره خرما در این کشور تولید نمی شود و این محصول از ایران به عراق صادر می گردد.

کیفیت بالا و طعم خوب شیره خرما تولید شده در ایران باعث شده است تا علاوه بر ایران سایر کشور های همسایه ایران نظیر عمان، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان و … تمایل زیادی به واردات شیره خرما از کشور ایران داشته باشند.

شیره خرما را چگونه صادر کنیم

نحوه استعلام قیمت شیره خرما صادراتی

جهت اطلاع و آگاهی از قیمت شیره خرما بم صادراتی باید به طور روزانه به دریافت لیست قیمت این محصول اقدام کرد که این موضوع از طریق تماس تلفنی و توسط همکاران ما در واحد فروش اینترنتی مجموعه شیرین شهد امکان پذیر شده است پس ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما