صادرات شیره انگور به کشور روسیه

صادرات شیره انگور به کشور روسیه هم به صورت فله‌ای و هم به شکل بسته بندی شده انجام می پذیرد. شیره انگور بسته بندی شده در ظروف 400 گرمی و 850 گرمی با مناسب ترین قیمت جهت صادرات موجود می باشد.

 

کشور روسیه یکی از سرد سیر ترین مناطق دنیا به شمار می رود که زمستان های خیلی سردی دارد. به همین دلیل نیاز یک نوع خوراکی نظیر شیره انگور که طبیعتی گرم و تر دارد به خوبی در این کشور احساس می شود.

 

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

به دلیل فراوانی شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره خرما، شیره انجیر، شیره سیب، سه شیره و چهار شیره در ایران، به راحتی می توان آنها را به کشور های خارجی نظیر کشور روسیه و عراق صادر کرد.

با توجه به تولید مواد اولیه شیره جات فوق در ایران، قیمت این محصولات بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد، این امر خود دلیلی شده تا کشور های خارجی خواهان خرید این شیره جات از کشور ایران باشند.

 

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

صاردات شیره انگور به روسیه با بهترین قیمت

شیره انگور تولید شده در ایران با قیمت پایینی همراه است، به همین دلیل تجار کشور روسیه می توانند این محصول را به صورت مستقیم از تولید کنندگان شیره جات خوراکی و با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

شیره انگور و شیره توت با توجه به انواع مختلفی که دارد با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می گردد. هر چقدر شیره انگور عسگری اصل و خالص باشد طبیعتا قیمت آن نیز نسبت به شیره هایی که به صورت مصنوعی تهیه شده اند بالاتر خواهد بود.

 

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

ویژگی های شیره انگور صادراتی به روسیه

  1. به صورت خالص تهیه شده است.
  2. افزودنی غیر مجاز در تولید آن استفاده نشده است.
  3. بسته بندی منظم و استانداردی دارد.
  4. تاریخ تولید و تاریخ مصرف بروی آن حک شده است.
  5. شکرک نمی زند و ته نشین نمی شود.
  6. ماندگاری طولانی مدتی دارد.
  7. ظاهری روشن و شفاف دارد.
  8. طعم و مزه خود میوه انگور را دارد.

 

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

بهترین شیره انگور جهت صادرات به روسیه

بهترین شیره انگور جهت صادرات به کشور روسیه باید توسط برندی معتبر و شرکتی نام آشنا تهیه و تولید شود. تولید کنندگان این محصول، باید همه مسائل مربوط به بهداشت و بسته بندی را مناسب یک محصول صادراتی رعایت نمایند.

مهم ترین نکته ای که در مورد محصولات صادارتی به کشور روسیه وجود دارد این است که مردم روسیه به کیفیت و نوع بسته بندی محصولات وارداتی توجه ویژه ای می دهند، در این راستا این نکات حتما باید توسط تولید کنندگان ایرانی رعایت شود.

 

صادرات شیره انگور به کشور روسیه

نحوه دریافت قیمت صادرات شیره انگور به کشور روسیه

دریافت قیمت صادراتی شیره انگور قرمز جهت ارسال به کشور روسیه باید به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه های بازار، از تولید کننده این محصول انجام گیرد.
البته لازم به ذکر است مجموعه تولیدی انواع شیره جات خوراکی شیرین شهد با راه اندازی سایت های فروشگاه اینترنتی این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما