صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده به صورت کاملا بهداشتی و با کیفیت بالا توسط مجموعه شیرین شهد که یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی در کشور می باشد صورت می گیرد.

شیره خرما و شیره انگور یا به صورت بسته بندی شده در ظروف پلاستیکی یا شیشه ای و یا در دبه ها و بشکه های پلاستیکی در اوزان مختلف به کشور های خارجی صادر می گردد که نوع بسته بندی آن بیشتر مورد توجه مشتریان خارجی قرار می گیرد.

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

نوع صادرات شیره خرما فله ای و یا بسته بندی شده را کشور های وارد کننده و هدف این محصول تعیین می کند که باید محصول درخواستی آنها از چه نوع بسته بندی و ظروفی برخوردار باشد.

سلیقه تجار کشور های مختلف در زمینه واردات انواع مواد غذایی بخصوص شیره جات خوراکی متفاوت است به عنوان مثال کشور هایی مثل عراق و افغانستان شیره جات را به صورت فله ای خریداری می کنند و کشور های مثل روسیه و ارمنستان شیره جات بسته بندی شده را ترجیح می دهند.

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

آمار صادرات شیره خرما در سال چقدر است؟

رقم کل صادرات شیره خرما از کشور ایران در بازار های جهانی مبلغی در حدود ۲,۶۶۵,۴۹۱,۰۰۰ دلار می باشد که میزان رشد یکساله ارزش هر واحد آن به 2 درصد می رسد.

در بازار های جهانی کشور های دیگیری نیز نظیر تایلند، هلند و آلمان وجود دارند که در کنار ایران سهم قابل توجهی از صادرات شیره خرما را انجام می دهند و در بین کشور های جهان ژاپن، آمریکا و فرانسه نیز بیشترین واردات شیره خرما را به خود اختصاص داده اند.

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

شیره خرما صادراتی در چه شهر هایی تولید می شود؟

کشور ایران از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع خرما در جهان می باشد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و در کنار تنوع بالای خود خرما، شیره خرما نیز در ایران به وفور تولید می شود.

با توجه به اینکه خرما در استان های گرمسیر ایران نظیر خوستان، بندر عباس، بوشهر و کرمان تولید می شود اما شیره خرما علاوه بر این استان ها در سایر شهر ها مثل تبریز، همدان و اراک نیز قابل تولید می باشد.

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

ارزش غذایی شیره خرما چگونه است؟

شیره خرما از جمله خوراکی هایی می باشد که دارای طبعی گرم و تر می باشد که معمولا در فصول سرد سال نظیر پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. اما علاوه بر این برای درمان بیماری هایی زیادی مثل:

  1. درمان کم خونی و فقر آن
  2. درمان سردی معده و بدن
  3. درد مفاصل و استخوان ها
  4. تامین انرژی بدن
  5. برای سلامت دستگاه گوارش
  6. برای رفع خستگی و ضعف بدن

نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از ارش غذایی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد که استفاده آن برای افراد لاغر اندام و کودکان در حال رشد بیشتر توصیه می شود.

صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

استعلام قیمت صادرات شیره خرما فله ای و بسته بندی شده

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی فله ای و یا بسته بندی شده به راحتترین شکل ممکن و از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین و به صورت روزانه قابل دریافت می باشد. برای این کار می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی به شکل شبانه روزی ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما