صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای در بهترین بسته بندی ممکن به صورت کاملا بهداشتی انجام می پذیرد که از بهترین مواد اولیه تولید شده در ایران برای تهیه آنها استفاده شده است و با قیمت مناسب به بازار های بین المللی عرضه می گردد.

خرما یکی از محصولات مهم و استراتژیک کشاورزی می باشد و در کشور ما به وفور تولید می شود که شیره خرما یکی از اصلی ترین و پرکاربرد ترین فرآورده های آن می باشد که قابلیت صادرات به تمام کشور های دنیا را دارد.

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

صادرات شیره خرما درجه یک و ممتاز به صورت اینترنتی و توسط بزرگترین و معتبر ترین مرکز تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی و طبیعی در کشور امکان پذیر شده است.

این مرکز تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی شیره خرما، شیره انگور، شیره توت و شیره انجیر را با بهترین کیفیت تولید کرده و این پتانسیل را دارد تا محصولات خود را به کشور های مختلف صادر کند.

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

صادرات شیره خرما فله ای 20 کیلویی

شیره خرما را هم می شود به صورت فله ای یعنی در ظروف 20 و یا 50 کیلویی صادر کرد و هم در بسته بندی های ظروف عالی در اوزان 450 گرمی و 850 گرمی که بستگی به کشور های مقصد دارد.

کشور هایی مثل روسیه و ترکیه به بسته بندی محصولات وارد شده از ایران خیلی اهمیت نشان می دهند و به محصولات بسته بندی شده تمایل زیادی دارند و کشور هایی مثل عراق و افغانستان نیز به واردات شیره خرما فله ای علاقه زیادی دارند.

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

بزرگترین کارخانه تولید شیره خرما صادراتی

بزرگترین کارخانه تولید شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی مثل شیره انگور، شیره سیب، شیره توت و شیره انجیر در تبریز راه اندازی شده است که برای تولید محصولات خود از بهترین محصولات باغات منطقه آذربایجان بهره می گیرد.

شیره جات خوراکی تولید شده در این مرکز تولیدی به صورت طبیعی و ارگانیک صورت می گیرد و در فرایند تولید آنها از هیچ گونه افزودنی مثل شکر و نبات استفاده نمی شود و براحتی می توان این محصولات را به بازار های بین المللی صادر کرد.

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

ویژگی های شیره خرما صادراتی و اصل

  1. باید رنگ روشن و شفافی داشته باشد.
  2. بسته بندی بهداشتی داشته باشد.
  3. به صورت طبیعی تولید شده باشد.
  4. مزه خوشمزه و واقعی خرما را داشته باشد.
  5. ماندگار طولانی مدت داشته باشد.
  6. تاریخ تولید و مصرف داشته باشد.

صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

استعلام قیمت صادرات شیره خرما فله ای و بشکه ای

استعلام قیمت خرید و فروش شیره خرما طبیعی و اصل را می توانید از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و از طریق تماس تلفنی دریافت کنید. این کار در کم ترین و سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد و به صورت 7 روز هفته قابل استعلام می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما