صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه و دیگر کشور های اروپایی نظیر ترکیه، هلند، آلمان، رومانی، اسپانیا و ایتالیا به صورت فله ای و بسته بندی شده در ظروف نیم کیلویی و یک کیلویی با قیمت مناسب از طریق همین مجموعه تولید و فروش انواع شیره جات خوراکی امکان پذیر شده است.

شیره خرما کاربرد های مختلفی در تولید محصولات مواد غذایی و تولیدات صنعتی دارد به همین کشور های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که به دلیل کیفیت بالای شیره خرما تولید شده در ایران خواهان خرید و سفارش این محصول خوشمزه هستند.

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

کشور روسیه یکی از کشور های مصرف کننده در جهان به شمار می رود و این کشور به دلیل روابط اقتصادی طولانی مدتی که با کشور ما دارد از دیر باز خواهان محصولات مواد غذایی تولید شده نظیر شیره خرما ایرانی به شمار می رود.

شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، شیره سیب، سه شیره، چهار شیره و پنج شیره را می توان به راحت ترین شکل ممکن به کشور روسیه با حاشیه سود بالایی صادر نمود.

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

بهترین مارک شیره خرما جهت صادرات به روسیه

گفتن این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که هر شیره ای را نمی توان به کشور های اروپایی صادر کرد زیرا کشور هایی نظیر روسیه محصولی خالص و طبیعی را می خواهد که در تولید آن از هیچ گونه مواد افزودنی نظیر شکر و نبات استفاده نشده باشد.

همچنین باید تولید کننده شیره خرما به عنوان یک شرکتی باشد که برند ثبت شده داشته باشد تا بتواند مجوز های لازم را از سازمان غذا و دارو و همچنین پروانه بهداشت جهت ارائه به گمرگ را داشته باشد.

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

قیمت فروش شیره خرما صادراتی

با توجه به اینکه مواد اولیه شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی در ایران تولید می شود و همچنین هزینه های نیروی کار و حامل های انرژی در کشور ما نسبت به کشور های اروپایی بسیار پایین می باشد در نتیجه قیمت این محصول در کشور ما خیلی پایین است.

صادرات شیره جات خوراکی و طبیعی از کشور ایران به کشور هایی نظیر روسیه بر حسب دلار صورت می گیرد و این موضوع می تواند برای شرکت های تولید کننده و صادر کننده حاشیه سود بالایی را در پی داشته باشد.

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

شیره خرما را چگونه می توان صادر کرد؟

مهم ترین موضوع در امر صادرات شیره خرما به کشور روسیه بحث بازار یابی این محصول می باشد که اگر این کار به بهترین شکل صورت گیرد می توان گفت که پنجاه درصد راه صادرات شیره خرما رفته شده باشد.

در مرحله بعدی می توان صادرات شیره خرما را به صورت های مختلفی نظیر حمل و نقل ترانزیتی، حمل و نقل دریایی و حتی حمل و نقل هوایی با ارائه مجوز های مربوط از سازمان بهداشت ایران به راحتی انجام داد.

صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

استعلام قیمت صادرات شیره خرما ممتاز به روسیه

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی ممتاز به کشور روسیه از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین به شکل تماس تلفنی توسط همکاران ما در واحد فروش اینترنتی به شکل روزانه امکان پذیر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما