صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء از کشور ما به تمام کشور های جهان صورت می گیرد. شیره کشمش تولید شده در ایران بسیار باکیفیت بوده و تمام استاندارد های لازم جهت صادرات به بازار های بین المللی را دارا می باشد.

شیره کشمش درجه یک و طبیعی در کشور به میزان بالایی تولید می شود و علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و همه مشتریان از خرید آن راضی هستند، قیمت آن نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

صادرات شیره کشمش به عراق

کشور عراق به دلیل همسایه بودن با ایران بازار بسیار مناسبی جهت صادرات محصولات تولید شده در ایران به ویژه محصولات مواد غذایی و در راس آنها شیره کشمش و سایر شیره جات خوراکی می باشد.

کشور ایران این پتانسیل را دارد که شیره کشمش را با استاندارد های جهانی تولید و بسته بندی کند و آن را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به کشور عراق و سایر کشور های همسایه در منطقه صادر کند.

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

فروش شیره کشمش بسته بندی شده

فروش شیره کشمش بسته بندی شده از فروش بالایی نه تنها در کشور بلکه جهت صادرات به کشور های خارجی برخوردار است زیرا به صورت کاملا بهداشتی و پاستوریزه تولید شده است.

در کنار شیره کشمش بسته بندی شده شیره کشمش فله ای نیز در بازار وجود دارد که چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفته است و فروش پایینی دارد و مردم تمایلی به خرید آن ندارند.

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

بازار خرید و فروش شیره کشمش

بازار خرید و فروش شیره کشمش طبیعی و ارگانیک همیشه در ایران پر رونق بوده است و مردم هم به تهیه و استفاده از این عصاره خوشمزه و لذیذ روی خوش نشان داده اند.

امروزه علاوه بر بازار های سنتی عرضه کننده شیره کشمش فروشگاه های آنلاین و اینترنتی نیز یکی دیگر از مراکز عرضه کننده این محصول محسوب می شوند و بازار این محصول نسبت به گذشته گسترده تر شده است.

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

شیره کشمش چه خواصی برای سلامتی دارد؟

  1. خون ساز است.
  2. خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی دارد.
  3. درمان کننده تپش قلب است.
  4. برای افسردگی و غضب مفید است.
  5. برای روان کردن ادرار مناسب است.
  6. شیر مادران را غلیظ می کند.
  7. طبیعت گرمی دارد.
  8. ضعف عمومی بدن را برطرف می کند.

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء

صادرات شیره کشمش درجه یک و اعلاء به صورت عمده

صادرات شیره کشمش به هر میزانی که لازم می باشد می تواند از کشور ایران انجام گیرد زیرا این محصول در کشور به سبب وجود مواد اولیه فراوان به وفور تولید می شود و هیچ گونه کمبودی از بابت آن وجود ندارد و هر کشوری که خواهان آن باشد می توان صادرات انجام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما