صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت درجه یک و طبیعی که از بهترین مواد اولیه به صورت ارگانیک تهیه و تولید شده است با قیمت مناسب و توسط مجموعه فروش و پخش انواع شیره جات خوراکی به صورت بسته بندی و فله ای امکان پذیر شده است.

خوشبختانه شیره انگور و شیره توت مازاد نیاز داخلی کشور در ایران تولید می شود و می توان این محصول را توسط شرکت های صادر کننده مواد غذایی به کشور های همسایه و سایر کشور های اروپایی و افریقایی با قیمت مناسبی صادر نمود.

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت طبیعی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط شرکت های صادرات و واردات معتبر صورت می گیرد و به اکثر کشور های جهان ارسال می گردد.

همه ساله حجم بالایی از انواع شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، شیره خرما، سه شیره و چهار شیره به بازار های بین المللی به صورت بسته بندی شده در ظروف بهداشتی شکل می گیرد.

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره انگور و شیره توت

مجموعه شیرین شهد یکی از پیشگامان اصلی صادر کننده شیره انگور و شیره توت در کشور می باشد که در سطح کشور های منطقه شناخته شده بوده و این محصولات را به کشور های جهان صادر می کند.

این شرکت بهترین و خالص ترین برند شیره انگور و شیره توت را صادر می کند و محصولات این مجموعه در بازار های بین المللی رضایت همه مشتریان و مصرف کنندگان را در پی داشته است.

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

صاردات شیره انگور و شیره توت به عراق

با توجه به همسایه بودن کشور ایران با عراق و داشتن اطلاعات کافی و مورد نیاز درباره فرهنگ و سبک زندگی مردم عراق توسط بازرگانان و تجار ایرانی این کشور به یکی از اصلی ترین بازار های صادراتی ایران به شمار می رود.

صادرات شیره انگور و شیره توت به کشور عراق به صورت زمینی صورت می گیرد که این امر موجب شده تا هم هزینه های ارسال محصولات صادارتی پایین بیاید و هم اینکه در مدت زمان کوتاهی محصول به دست خریداران عراقی برسد.

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

صادرات شیره انگور و شیره توت به روسیه

کشور روسیه یکی از سردسیر ترین مناطق جهان به شمار می رود و بیشتر مناطق این کشور نصف سال را در سرمای شدید سپری می کنند که این موضوع سبب شده است تا مردم این کشور به مصرف خوراکی هایی با طبیعت گرم تمایل زیادی داشته باشند.

به دلیل پایین بودن هزینه های تولید در ایران این کشور شیره جات خوراکی و طبیعی را از ایران با قیمت خیلی مناسبی خریداری کرده و آنها را در بازار داخلی کشور خود پخش می نماید.

صادرات عمده شیره انگور و شیره توت

قیمت صادراتی شیره انگور و شیره توت طبیعی

قیمت صادراتی شیره انگور و شیره توت با توجه به نرخ روز دلار تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت صادراتی شیره انگور و شیره توت می توانید به صورت روزانه با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط گرفته و لیست قیمت آن را دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما