صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک انواع مختلفی از شیره خرما سنتی و صنعتی را به صورت فله ای و بسته بندی شده با بهترین کیفیت ممکن و در ظروف مورد دلخواه مشتریان خارجی با قیمت مناسب به کشور های خارجی انجام می دهد.

شرکت صادراتی شیرین شهد یکی از معتبر ترین مراکز صادر کننده انواع شیره جات خوراکی نظیر شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر و … به بازار های بین المللی می باشد و تجربه بالایی در این زمینه را دارا است.

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک و سایر شیره جات خوراکی باید سعی کند تا بهترین و باکیفت ترین شیره جات طبیعی را در بسته بندی های کاملا بهداشتی به کشور های خارجی ارسال کند.

یک صادر کننده شیره خرما و شیره انگور حرفه ای باید از سلیقه ها و ویژگی های مشتریان خارجی به خوبی اطلاع داشته باشد و محصولات خود را طبق سفارش افراد آن کشور صادر کنند.

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

بهترین روش صادرات شیره خرما طبیعی

شیره خرما به روش های گوناگونی مثل فله ای و بسته بندی صادر می گردد اما به دلیل مسافت زیادی که کشور های مقصد با ایران دارند صادر کنندگان باید این موضوع را مد نظر قرار دهند و محصولات خود را به نحوی بسته بندی کنند تا به صورت سالم به کشور هدف برسد.

شیره خرما بسته بندی شده در ظروف شیشه ای و یا دبه های پلاستیکی به عنوان یکی از بهترین روش های صادرات این محصول می باشد و از فاسد شدن این محصول جلوگیری می کند.

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

شیره خرما به چه کشور هایی صادر می شود؟

کشور های زیادی در جهان وجود دارد که توان و امکان تهیه و فرآوری شیره خرما و یا سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره خرما و شیره انگور را ندارند و به واردات این محصول از کشور های تولید کننده آن اقدام می کنند.

کشور ایران از جمله مناطقی از جهان می باشد که قطب اصلی تولید خرما و شیره خرما در جهان می باشد و این پتانسیل را دارد تا به همه کشور های دنیا از کشور های آفریقایی گرفته تا کشور های آمریکایی این محصول را با بهترین کیفیت صادر کند.

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده در کشور به صورت کاملا بهداشتی و طبیعی انجام می گیرد و به دلیل کیفیت بالایی که دارد مورد توجه کشور های خارجی قرار گرفته است.

در مراحل تهیه و تولید شیره خرما از هیچگونه مواد افزودنی استفاده نشده است و حتی افراد دیابتی نیز می توانند در حد کمی از آن استفاده کرده و از تمام خواص و فواید آن بهره مند شوند.

صادر کننده نمونه شیره خرما درجه یک

نحوه استعلام قیمت شیره خرما صادراتی

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی به بهترین و راحت ترین شکل ممکن و از طریق تماس تلفنی صورت می گیرد برای این کار می توانید با همکاران ما ارتباط بگیرید و لیست قیمت روزانه این محصول را در کم ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما