فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی در بازار بر اساس نوع کیفیت و درجه بندی آن تعیین می شود هر چقدر شیره خرما باکیفیت و از بسته بندی بهداشتی و شکیل برخوردار باشد طبیعی است که قیمت بالایی خواهد داشت و برای صادرات مناسب خواهد بود.

شیره خرما صادارتی، درجه یک، طبیعی و ارگانیک به مقدار بالایی در کشور ایران تولید می شود و این پتانسیل در این سرزمین وجود دارد تا بتواند این محصول را به اقصی نقاط دنیا با بهترین کیفیت و بسته بندی صادر و ارسال کند.

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

نوسانات پیش آمده در چندین سال گذشته در بازار ایران باعث شده است تا قیمت همه محصولات مواد غذایی به صورت سرسام آوری افزایش پیدا کند و قیمت ها برای بیشتر افراد غیر قابل تصور باشد.

در حال حاضر قیمت شیره خرما صادارتی و درجه یک که به صورت کاملا بهداشتی و ارگانیک تهیه شده باشد در حدود 17 الی 18 هزار تومان می باشد که شرکت های صادر کننده این محصولات می توانند با این کار ارز آوری بالایی برای کشور به ارمغان بیاورند.

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

شیره خرما صادراتی را از کجا بخریم؟

مجموعه تولید و فروش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی ما با راه اندازی چندین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین بستری را فراهم کرده تا افرادی که جویای مرکز خرید انواع شیره جات خوراکی باشند بتوانند به راحتی به این منبع دسترسی پیدا کنند.

این مجموعه عظیم تولید انواع شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره خرما، شیره انجیر و سه شیره محصولات خود را به شکل کاملا ارگانیک و بدون نگهدارنده تولید و روانه بازار مصرف می نماید.

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

شیره خرما صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

  1. مهمتر از همه باید مجوز صادراتی داشته باشند.
  2. به صورت خالص و بدون افزودنی تولید شده باشند.
  3. بسته بندی مناسب و بهداشتی داشته باشند.
  4. مشخصات محصول بروی آنها درج شده باشد.
  5. تاریخ تولید و مصرف داشته باشند.
  6. طعم و مزه دلپذیر میوه را داشته باشند.
  7. از ماندگاری طولانی مدت برخوردار باشند.

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

شیره خرما را به چه کشور هایی میتوان صادر کرد؟

کشور هایی زیادی در جهان وجود دارند که به شدت خواهان واردات شیره خرما ایرانی می باشند که مهم ترین آنها عبارت اند از کانادا، آلمان، استرالیا، سوئد، فرانسه، هلند و آمریکا.

علاوه بر کشور های ذکر شده اروپایی و آمریکایی کشور های دوست و همسایه ایران یعنی ترکیه، روسیه، عمان، عراق، افغانستان و ارمنستان نیز سالانه حجم قابل توجهی از شیره خرما تولید شده در ایران را خریداری کرده و مورد مصرف قرار می دهند.

فروش شیره خرما صادراتی با قیمت رقابتی

نحوه استعلام قیمت فروش شیره خرما صادراتی

راحت ترین و در دسترس ترین مرکز و منبع جهت استعلام قیمت روزانه شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین می باشد که به راحتی می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی جهت دریافت لیست قیمت روزانه محصولات به صورت تلفنی ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما