فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی در بسته بندی بهداشتی و فله ای با قیمت مناسب توسط بزرگترین مرکز تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی سنتی در حجم بالا و از طریق همین فروشگاه اینترنتی و آنلاین امکان پذیر شده است.

ارده به کنجد کوبیده شده گفته می شود که روغن آن گرفته نشده باشد. ارده طبیعی باید به صورت خالص و تنها از کنجد بریان شده و بدون هیچ گونه افزودنی شیمیایی و نگهدارنده تهیه شود تا خواص و ارزش غذایی بالای خود را حفظ کند.

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

اگر می خواهید به صورت عمده و حجم بالا ارده شیره را خریداری کنید توصیه مجموعه تولید، فروش و صادرات انواع شیره جات طبیعی و خوراکی این است که آن را به صورت مستقیم از این مجموعه خریداری کنید.

در بازار واسطه ها و دلالان زیادی در حوضه فعالیت می کنند که هم قیمت نهایی محصول را افزایش می دهند و هم اینکه به جای محصول اصل و درجه یک ارده و شیره تقلبی را به فروش می رسانند.

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

مرکز خرید و فروش ارده کنجد و شیره انگور

بدون شک یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش انواع ارده کنجد و شیره انگور طبیعی همین سایت فروشگاه آنلاین و اینترنتی می باشد که خود تولید کننده عمده این محصول در کشور به شمار می رود.

برای خرید از این مجموعه دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بازار خرید و فروش این محصول ندارید و از هر مکانی می توانید به خرید و سفارش این محصول به صورت تلفنی اقدام کرده و در اسرع وقت آن را دریافت نمائید.

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

خرید عمده ارده کنجد درجه یک و طبیعی

خرید عمده ارده کنجد درجه یک و طبیعی اگر به صورت مستقیم و حذف واسطه های بازار از تولید کننده آن صورت گیرد مطمئنا قیمت مناسبی خواهد داشت و می تواند حاشیه سود مناسبی نیز به همراه داشته باشد.

ما در مجموعه شیرین شهد که به صورت تخصصی در حوزه تهیه و تولید ارده کنجد و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی فعالیت می کند بهترین محصولات را تولید می کنیم و آن را به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسانیم.

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

ارزش غذایی ارده کنجد طبیعی

برای اینکه با محصول مقوی و مغذی ارده کنجد آشنا شوید توصیه می شود تا با ارزش غذایی این محصول ابتدا آشنا شوید. ارزش غذایی ارده کنجد در هر 100 گرم به شرح ذیل می باشد.

 1. انرژی 595 کیلو کالری
 2. انواع کربوهیدراتها 21 گرم
 3. چربی بین 55 الی 75 گرم
 4. تیامین یا ویتامین ب1 حدود 220 میلی گرم
 5. ریبوفلاوین یا ویتامین ب2 حدود 473 میلی گرم
 6. نیاسین یا ویتامین ب3 حدود 450 میلی گرم
 7. پانتوتنیک اسید یا ویتامین ب5 حدود 693 میلی گرم
 8. اسی فولیک یا ویتامین ب9 حدود 98 میکرو گرم
 9. کلسیم 426 میلی گرم
 10. آهن  و منیزیم 95 میلی گرم
 11. منگنز 456 میلی گرم
 12. فسفر 732 میلی گرم
 13. پتاسیم 414 میلی گرم
 14. سدیم 115 میلی گرم
 15. روی 62 میلی گرم

فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

استعلام قیمت فروش عمده ارده و شیره انگور طبیعی

توصیه می شود قبل از خرید و سفارش ارده و شیره نسبت به استعلام قیمت روز این محصول اقدام کنید تا بتوانبد با مناسب ترین قیمت ممکن به خرید آن دست بزنید. برای این کار می توانید به صورت تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما