قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی با بهترین قیمت توسط مراکز معتبر و معروف خرید و فروش انواع شیره جات خوراکی طبیعی انجام می پذیرد که در سراسر کلان شهر های کشور مثل تبریز، تهران، مشهد و اصفهان راه اندازی شده اند.

شیره انجیر از جمله خوراکی های مقوی و مغذی می باشد که بر سر سفره اکثر مردم در وعده صبحانه موجود بوده و در بیشتر مواقع نیز در سایر وعده های غذایی به عنوان میان وعده خوشمزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

مراکز فروش شیره انجیر درجه یک

فروشندگان شیره انجیر درجه یک و صد درصد خالص به روش های مختلفی انواع شیره انجیر سنتی و صنعتی را از طریق مراکز متعددی به فروش می رسانند. اصلی ترین مرکز فروش شیره انجیر در حال حاضر فروشگاه های آنلاین و اینترنتی می باشند که تعداد آنها هم در کشور کم نیست و این نشانگر آن است که از رونق بسیار خوبی برخوردار هستند.

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

خرید اینترنتی انواع شیره انجیر

خرید اینترنتی انواع شیره انجیر می تواند به آسانی صورت بگیرد و در زمان و هزینه صرفه جویی اقتصادی خوبی به همراه داشته باشد چون در این روش خرید دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بازار فروش آن وجود نداشته و از راه دور و از دور افتاده ترین شهر ها و روستا های کشور هم می توان به سفارش آن اقدام نموده و در کم ترین زمان آن را دریافت نمائید.

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

شیره انجیر درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

شیره انجیر درجه یک مشخصاتی دارد که مشتریان را در هنگام خرید نسبت به اصل و یا تقلبی بودن آن مطلع می سازد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

 1. کیفیت بالایی دارد.
 2. رنگ شفاف و روشنی دارد.
 3. در ظروف عالی عرضه می شود.
 4. تاریخ تولید و مصرف دارد.
 5. شکرک نمی زند.
 6. رایحه خود میوه انجیر را می دهد.
 7. ماندگاری طولانی مدتی دارد.
 8. بوی ترشیدگی و سوختگی نمی دهد.

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

مهم ترین خواص درمانی شیره انجیر

مهم ترین خواص درمانی و داروئی شیره انجیر به شرح ذیل می باشد.

 • انرژی زا و نشاط آور است.
 • قوه بینایی را تقویت می کند.
 • سرشار از آهن است.
 • کم خونی را برطرف می کند.
 • دستگاه گوارش را بهبود می بخشد.
 • از سرطان پیشگیری می کند

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی

قیمت خرید عمده شیره انجیر سنتی و اصل

قیمت فروش شیره انجیر نیز همانند سایر شیره جات خوراکی توسط اتحادیه مربوط به مواد غذایی تعیین می کند. جهت اطلاع از قیمت روز آن می توانید به صورت تماس تلفنی و از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی نسبت به دریافت لیست قیمت روز آن اقدام نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما