مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان علاوه بر این محصول سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره خرما، شیره توت، شیره انجیر و شیره سیب را به صورت فله ای و بسته بندی شده در اوزان مختلف را با مناسب ترین قیمت صادر می کند.

کشور افغانستان به دلیل هم مرز بودن با ایران یکی از بهترین مقصد ها جهت صادرات انواع محصولات غذایی نظیر شیره جات خوراکی و ارده کنجد می باشد که می توان با صادرات این محصولات ارز آوری بالایی را برای کشور به ارمغان آورد.

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

مرکز صادرات شیره انگور طبیعی در ایران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز صادر کننده این محصول می باشد که به کشور های مختلف نظیر عراق، افغانستان، روسیه، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان انواع شیره جات را صادر می کند.

این مرکز تولید و صادرات انواع شیره جات خوراکی محصولات را از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می کند و به دلیل حذف واسطه های بازار محصولات را با مناسب ترین قیمت به دست خریداران می رساند.

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

صادرات شیره انگور فله ای به افغانستان

اغلب شیره انگور صادر شده به کشور افغانستان به صورت فله ای می باشد زیرا وارد کنندگان این محصول در این کشور به دنبال محصولی با قیمت مناسب هستند و می خواهند قیمت آن خیلی بالا نباشد.

به همین خاطر هست که شیره انگور فله ای خواهان زیادی در کشور افغانستان دارد و اکثرا در دبه های 20 کیلویی و یا دبه های 50 کیلویی شیره انگور به این کشور صادر می گردد.

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

چگونه شیره انگور را به افغانستان صادر کنیم؟

به دلیل نزدیک بودن کشور افغانستان به ایران و داشتن چندین مرکز مشترک با کشور ما صادرات شیره انگور به راحت ترین شکل ممکن و به صورت زمینی به این کشور صادر می گردد.

نزدیک بودن کشور افغانستان با کشور ایران باعث شده است تا صادرات شیره انگور و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی با مناسب ترین قیمت صورت گیرد و هزینه های اضافی صادرات نیز حذف گردد.

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

بزرگترین مرکز صادر کننده شیره انگور و خرما

همین مجموعه فروشگاه اینترنتی و آنلاین یکی از بزرگترین و جامع ترین مراکز صادر کننده شیره خرما و شیره انگور در کشور می باشد که محصولات خود را به تمام کشور های دنیا می تواند صادر کند.

امروزه اغلب خرید و فروش های بین المللی نیز به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد و همین امر موجب شده است تا از طریق فضای اینترنتی بتوان مشتریان زیادی را از سراسر کشور های دنیا پیدا کرد.

مرکز صادرات شیره انگور به افغانستان

استعلام قیمت شیره انگور صادراتی

جهت استعلام قیمت و دریافت لیست قیمت روز شیره جات خوراکی و طبیعی می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید و به صورت روزانه لیست قیمت محصولات مختلف را دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما