تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم و بدون دخالت واسطه ها و دلالان بازار صورت می گیرد که این امر سبب می شود تا این محصول با قیمت مناسب به دست خریداران و مصرف کنندگان برسد و رضایت آنها را در پی داشته باشد.

سه شیره خانگی طرفداران زیادی در کشور دارد و اکثر افرادی که از این محصول استفاده می کنند دوست دارند تا نوع سنتی آن را که به شکل کاملا ارگانیک و طبیعی تهیه و تولید شده است خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

فروش مستقیم سه شیره توسط تولید کننده آن که یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده انواع شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر در کشور می باشد صورت می گیرد.

این مرکز تولید کننده شیره جات خوراکی با راه اندازی فروشگاه های آنلاین اینترنتی خود به صورت ستقیم و بدون دخالت واسطه های بازار به فروش آنها اقدام می کند تا محصولات خود را با قیمت پایین به دست مصرف کنندگان برساند.

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

بزرگترین تولید کننده سه شیره سنتی و طبیعی

مجموعه شیرین شهد یکی از بزرگترین و معروف ترین مراکز تولید کننده سه شیره و سایر شیره جات خوراکی در کشور ایران می باشد که محصولات خود از بهترین میوه های تولید شده در کشور تهیه و تولید می کند.

این مجموعه نگاهی هدفمند به سلامت مصرف کنندگان در دراز مدت دارد و مفتخر است که محصولات خود را بدون افرودنی های غیر مجاز و نگهدارنده های مواد غذایی تولید می کند و شیره جات تولید شده این مرکز هیچ مضراتی برای مصرف کنندگان ندارد.

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

سه شیره را به صورت سنتی تولید کنیم یا صنعتی؟

در کشور ما مردم دوست دارند سه شیره و سایر شیره جات خوراکی را از نوع سنتی آن خریداری کرده و مصرف کنند زیرا بر این باورند که شیره جات سنتی طبیعی تر بوده و از ارزش غذایی فوق العاده بالایی برخوردار می باشند.

اما از شیره جات صنعتی بیشتر برای تولید مواد غذایی توسط کارخانجات تولید کننده کیک و کلوچه، انواع حلوا ها و شیرینی جات استفاده می شود و برای آنها نیز از لحاظ قیمت می تواند مقرون به صرفه باشد.

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

قیمت خرید سه شیره خانگی و خالص

قیمت خرید و فروش سه شیره خانگی و خالص که توسط دیگ های مسی و به صورت سنتی تهیه و تولید شده اند بالاتر می باشد و قیمت عمده آن در بازار بستگی به کیفیت بالای آن دارد که در حدود 32 الی 35 هزار تومان می باشد.

اگر می خواهید سه شیره را به صورت عمده خریداری کنید توصیه می شود تا آن را به طور مستقیم و از طریق همین مجموعه که خود تولید کننده انواع شیره جات خوراکی و طبیعی می باشد تهیه نمائید.

تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

استعلام قیمت از مرکز تولید سه شیره خانگی با فروش مستقیم

استعلام قیمت سه شیره خانگی و سنتی از مرکز تولید کننده آن به راحت ترین و کم هزینه ترین شکل ممکن صورت می گیرد برای این کار می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی به صورت تماس تلفنی ارتباط بگیرید و لیست قیمت محصولات شیره را به صورت روزانه دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما