شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم ؟ این سوال برای بیشتر مشتریانی که قصد خرید شیره خرنوب را دارند پیش می آید زیرا در بازار محصولات تقلبی به قدری زیاد شده است که کمتر کسی به خرید و استفاده از این محصول و سایر شیره جات خوراکی اعتماد می کند.

شیره خرنوب و خرما رطب درجه یک نوعی شیره خوراکی طبیعی و خوشمزه می باشد که مهم ترین و اصلی ترین خواص آن درمان زود انزالی آقایان و همچنین تقویت اسپرم سازی آنان می باشد که با مشکل ناباروری رو به رو هستند و می خواهند با کمترین هزینه ای سلامت خود را به دست بیاورند.

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم ؟

همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز تهیه و تولید شیره خرنوب و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره خرما، شیره توت، شیره انجیر و شیره سیب می باشد.

اگر می خواهید به راحتی و از سر کار و یا بدون مراجعه به بازار خرید و فروش انواع شیره جات به خرید شیره خرنوب اصل و خرما در قم اقدام کنید ما پیشنهاد می کنیم که از طریق همین مجموعه به سفارش و خرید آن اقدام کرده و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

شیره خرنوب اصل را چگونه تشخیص دهیم؟

برای خرید شیره خرنوب باید اطلاعاتی در مورد اصل و خالص بودن آن داشته باشید که در ادامه به ذکر آنها اقدام می کنیم.

  1. باید رنگ روشن و شفافی داشته باشد.
  2. طعم و مزه دانه های خرنوب را داشته باشد.
  3. شکرک نزند و ترش نکرده باشد.
  4. رسوب نکند و ماندگاری طولانی داشته باشد.
  5. بوی سوختگی و ترشی ندهد.
  6. از بسته بندی مناسبی برخوردار باشد.
  7. تاریخ تولید و مصرف داشته باشد.

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

شیره خرنوب ایرانی بهتر است یا ترکیه ای؟

در گذشته شیره خرنوب در ایران تولید نمی شد و بیشتر به عنوان یک محصول وارداتی به شمار می رفت که از کشور ترکیه وارد کشور می شد که همین امر سبب می شد تا قیمت تمام شده آن بالاتر باشد.

اما امروزه این محصول همانند شیره جاتی نظیر شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر در کشور توسط مجموعه تولیدی شیرین شهد به خوبی و با بهترین کیفین ممکن تولید شده و روانه بازار می گردد.

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

قیمت خرید و فروش شیره خرنوب اصل

قیمت خرید و فروش شیره خرنوب در بازار نسبت به سایر شیره جات خوراکی بالاتر می باشد زیرا دانه خرنوب در ایران به صورت محدود تولید می شود که این امر خود عاملی بر بالا بودن قیمت خرید و فروش این محصول می باشد.

برای اینکه بتوانید شیره خرنوب اصل را با قیمت مناسب و پایینی خریداری کنید و واسطه ها و دلالان بازار را حذف کنید پیشنهاد می کنیم تا به صورت مستقیم و از کارخانه تولید کننده این محصول آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

شیره خرنوب اصل را از کجا بخریم

نحوه استعلام قیمت شیره خرنوب اصل و طبیعی

برای استعلام قیمت شیره خرنوب اصل و طبیعی نیازی به مراجعه حضوری به بازار ندارید و می توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط گرفته و لیست قیمت روز این محصول و سایر شیره جات خوراکی را دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما