صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق به صورت فله ای و بسته بندی شده با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی در کشور امکان پذیر شده است.

شیره خرما اصل و ارگانیک را جهت صادرات و یا فروش در بازار داخلی را باید از مراکز تولید کننده معتبر این محصول خریداری کنید تا هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم اینکه از لحاظ کیفیت و اصالت کالا در سطح قابل قبولی باشد.

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق به دلیل مرکز مشترکی که با ایران دارند به راحت ترین شکل ممکن امکان پذیر شده است و تجار و تولید کنندگان ایرانی می توانند به این کار اقدام کنند.

این کار می تواند ارز آوری مناسبی را داشته باشد و شرکت های تولید کننده می توانند با صادرات محصولات خود مشکلات مالی مجموعه خود را مرتفع کرده و به اقتصاد کشور کمک شایانی کنند.

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

چگونه شیره خرما را به عراق و ترکیه صادر کنیم؟

برای کشور ترکیه به دوروش ریلی و ترانزیتی می توان شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، شیره سیب، سه شیره و … را صادر کرد.

اما برای کشور عراق فقط می توان به صورت زمینی و ترانزیتی این محصولات خوشمزه و مقوی صادر کرد که برای هر کدام از این کشور ها می توان شیره خرما را در کم ترین زمان ممکن انجام داد.

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

صادرات شیره خرما فله ای به ترکیه و عراق

شیره خرما فله ای طبیعی و خالص در ظروف 20 و 50 کیلویی به کشور های ترکیه و عراق صادر می گردد که این موضوع کار را برای تولید کنندگان این محصول بسیار راحت کرده است.

صادرات شیره خرما فله ای به کشور های مذکور سبب شده است تا تولید کنندگان مشکلی بابت بسته بندی و لیبل گذاری محصولات خود نداشته باشند و با هزینه پایین به صادرات این محصول پر طرفدار اقدام کنند.

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره خرما طبیعی

مجموعه ما یکی از فعال ترین، بزرگترین و معتبر ترین مراکز خرید و فروش و صادرات انواع شیره جات خوراکی و طبیعی به کشور های مختلف جهان در کشور می باشد که قابلیت تامین این محصولات در تناژ بالا را دارا می باشد.

محصولات ارائه شده توسط این مجموعه کاملا خالص و ارگانیک می باشند که در فرایند تولید آنها از هیچ گونه مواد افزودنی و نگدارنده استفاده نشده است و بهترین گزینه برای صادرات می باشد.

صادرات شیره خرما به ترکیه و عراق

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی را می توانید از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین به صورت تماس تلفنی دریافت نمائید برای این کار می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما