فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان به صورت عمده و حجم بالا از طریق مجموعه شیرین شهد که خود تولید کننده انواع شیره جات طبیعی و ارگانیک نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، شیره خرنوب و … می باشد صورت می گیرد.

چهار شیره طبیعی و ارگانیک از مخلوط کردن چهار نوع شیره یعنی شیره انگور، شیره توت، شیره خرما و شیره انجیر به دست می آید که بسیار مقوی و مغذی می باشد و در طب سنتی از آن در درمان بیماری های زیادی استفاده می شود.

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

فروش چهار شیره طبیعی عمده با ارسال رایگان یکی از خدمات ویژه مجموعه شیرین شهد می باشد و این می تواند رضایت مشتریان و خریداران را در پی داشته باشد و افراد زیادی هستند که از این طرح فوق العاده ویژه ما استقبال کرده اند.

مشتریان محترم باید توجه داشته باشند که فروش و ارسال رایگان چهار شیره ارگانیک فقط برای سفارشات عمده و حجم بالا شامل می شود و خرده فروشی از طریق این مجموعه به هیچ عنوان صورت نمی گیرد.

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

قیمت هر کیلو چهار شیره اصل چقدر است؟

قیمت فروش عمده هر کیلو چهار شیره اصل و خالص در بازار متفاوت است و بستگی به کیفیت و نوع روش تهیه آن دارد و قیمت تقریبی آن در بازار در حدود 28 الی 35 هزار تومان می باشد.

عوامل دیگری نظیر قیمت مواد اولیه، هزینه های جاری تولید، رونق بازار خرید و فروش چهار شیره و حقوق پرسنلی هم از دیگر موارد مهم و تاثیر گذار بروی قیمت خرید و فروش چهار شیره هستند که سبب تعیین قیمت آن می گردند.

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

عرضه چهار شیره ارگانیک با قیمت مناسب

عرضه چهار شیره ارگانیک و طبیعی با قیمت مناسب توسط مجموعه ما صورت می گیرد زیرا ما خود تولید کننده انواع شیره جات خوراکی و طبیعی هستیم و محصولات خود را به طور مستقیم و با حذف دلالان و واسطه های بازار به فروش می رسانیم.

در بازار خرید و فروش شیره جات خوراکی محصولات ارزان قیمتی هم موجود می باشند اما باید توجه داشته باشید که از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید زیرا در بازار جنس های تقلبی و مصنوعی زیادی به فروش می رسند که در ترکیب آنها از مواد غیر خوراکی و نگهدارنده های مضر استفاده شده است.

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

تولید چهار شیره صد درصد ارگانیک

تهیه و تولید چهار شیره صد درصد ارگانیک از افتخارات مجموعه ماست زیرا ما نگاهی هدفمند به سلامت مصرف کننده ها داریم و حفظ سلامتی و درمان بیماری ها و مشکلات آنها از مهم ترین اهداف ما می باشد.

به همین جهت ما محصولات خود را از بهترین و تازه ترین میوه های تولید شده در ایران تهیه می کنیم و در فرآیند تولید شیره جات خودمان از هیچ گونه افزودنی غیر مجاز مثل شیره، نبات و قند سوخته استفاده نمی کنیم.

فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

استعلام قیمت فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان

استعلام قیمت فروش چهار شیره طبیعی با ارسال رایگان را می توانید به راحت ترین شکل ممکن یعنی به صورت تماس تلفنی توسط همکاران ما در واحد فروش اینترنتی و آنلاین در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه پایین دریافت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما